Instruktorzy k.o./opiekunowie świetlic

1.    Świetlica Wiejska w Bolesławicach: Instruktor – Maksymilian Duchcik,
- prowadzenie działalności kulturalno-oświatowej w świetlicy w Bolesławicach, poprzez przygotowanie i prowadzenie imprez kulturalnych, konkursów, zabaw, zajęć tematycznych, warsztatów itp.

2.    Świetlica Wiejska w Kczewie : Instruktor – Longina Jagieła,
- prowadzenie działalności kulturalno-oświatowej w świetlicy w Kczewie, poprzez przygotowanie i prowadzenie imprez kulturalnych, konkursów, zabaw, zajęć tematycznych, warsztatów itp.


3.    Świetlica Wiejska w Kruszynie: Instruktor - Teresa Olech,
- prowadzenie działalności kulturalno-oświatowej w świetlicy w Kruszynie, poprzez przygotowanie i prowadzenie imprez kulturalnych, konkursów, zabaw, zajęć tematycznych, warsztatów itp.


4.     Świetlica Wiejska w Kuleszewie: Instruktor – Elżbieta Holc,
- prowadzenie działalności kulturalno-oświatowej w świetlicy w Kuleszewie, poprzez przygotowanie i prowadzenie imprez kulturalnych, konkursów, zabaw, zajęć tematycznych, warsztatów itp.

5.    Świetlica Wiejska w Lubuniu: Instruktor – Teresa Olech,
- prowadzenie działalności kulturalno-oświatowej w świetlicy w Lubuniu, poprzez przygotowanie i prowadzenie imprez kulturalnych, konkursów, zabaw, zajęć tematycznych, warsztatów itp.

6.    Świetlica Wiejska w Luleminie: Instruktor – Elżbieta Holc,
- prowadzenie działalności kulturalno-oświatowej w świetlicy w Luleminie, poprzez przygotowanie i prowadzenie imprez kulturalnych, konkursów, zabaw, zajęć tematycznych, warsztatów itp.

7.  Świetlica Wiejska w Łosinie: Instruktor – Agnieszka Malczewska (zastępstwo Daria Malik),
- prowadzenie działalności kulturalno-oświatowej w świetlicy w Łosinie, poprzez przygotowanie i prowadzenie imprez kulturalnych, konkursów, zabaw, zajęć tematycznych, warsztatów itp.

8.    Świetlica Wiejska w Płaszewie: Instruktor – Edyta Sak,
- prowadzenie działalności kulturalno-oświatowej w świetlicy w Płaszewie, poprzez przygotowanie i prowadzenie imprez kulturalnych, konkursów, zabaw, zajęć tematycznych, warsztatów itp.

9. Świetlica Wiejska w Reblinie: Instruktor – Grzegorz Jopek,                           
- prowadzenie działalności kulturalno-oświatowej w świetlicy w Reblinie, poprzez przygotowanie i prowadzenie imprez kulturalnych, konkursów, zabaw, zajęć tematycznych, warsztatów itp.


10. Świetlica Wiejska w Sierakowie: Instruktor- Marzena Zyga,
- prowadzenie działalności kulturalno-oświatowej w świetlicy w Sierakowie, poprzez przygotowanie i prowadzenie imprez kulturalnych, konkursów, zabaw, zajęć tematycznych, warsztatów itp. 


11. Świetlica Wiejska w Sycewicach: Instruktor – Joanna Kalinowska,
- prowadzenie działalności kulturalno-oświatowej w świetlicy w Sycewicach, poprzez przygotowanie i prowadzenie imprez kulturalnych, konkursów, zabaw, zajęć tematycznych, warsztatów itp.

12.     Świetlica Wiejska w Widzinie: Instruktor – Elżbieta Czarnuch,
- prowadzenie działalności kulturalno-oświatowej w świetlicy w Widzinie, poprzez przygotowanie i prowadzenie imprez kulturalnych, konkursów, zabaw, zajęć tematycznych, warsztatów itp.

13.     Świetlica Wiejska we Wrzącej - Anna Janusz,
- prowadzenie działalności kulturalno-oświatowej w świetlicy we Wrzącej, poprzez przygotowanie i prowadzenie imprez kulturalnych, konkursów, zabaw, zajęć tematycznych, warsztatów itp.

Informacja wytworzona przez Radosław Sawicki dnia 16.03.2015
Opublikowana przez Radosław Sawicki dnia 23.09.2019. Odsłon 998, Wersja 26drukuj
Wersja : lewy  16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 
Początek strony